MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    Japonské klasické motocykly
Diskusní fórum příznivců historických strojů
Celkem 316193 příspěvků |8188 registrovaných uživatelů | Čtenářů on-line: 85 | Přihlášených: 1 | Neřihlášený uživatel 
Informace
Fotografie
Dokumenty
Statistiky
Registrace
Přihlásit
  IndexMotocykly do roku 1945 | Odpověď 23.7.2024 22:03  
Tip  Oživit diskusi Registrovaní uživatelé mají možnost nezodpovězené téma kdykoli aktualizovat a tím jej přesunout opět na úvod výpisu mezi témata dne. Využijte této možnosti na místo obvyklé prosby o pomoc, která téma zbytečně odsune do spodních částí výpisu.
Fotografie:  ( formát *.jpg, max. 100kB )
 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
Dokument:  Vkládání dokumentu je přístupné registrovaným uživatelům ( formát *.jpg, max. 2MB )
Nepřihlášený uživatel Jméno: 
E-mail: 
 Zasílat další příspěvky e-mailem    Nezobrazovat e-mail v příspěvku
 Zadáte-li e-mailovou adresu, získáte možnost odebírat e-mailem další vložené příspěvky na toto téma. Stačí zaškrtnout příslušné políčko.
Nutno vyplnit text a jméno
Upozornění: Vkládejte pouze příspěvky jenž souvisí s tématikou, kterou se zabývá toto diskusní fórum. Nepatřičné příspěvky mohou být z fóra odstraněny.
 Diskusní fórum není určeno k podávání inzerce. Příspěvky posouzené jako inzerce budou z diskusního fóra odstraněny. K soukromé bezplatné inzerci použijte oddíl Inzerce.

Návod k úpravě vkládaných fotografií: Základem by měl být ostrý, barevně vyvážený snímek. Veškeré základní úpravy snímku je nejlépe tvořit na snímku v původní nezmenšené podobě. V případě, že fotografovaný objekt zabírá jen malou část snímku, doporučujeme snímek oříznout (CROP). Optimalizování snímku pro vložení na internet provedeme funkcí zmenšit (RESIZE) na optimálních 648 pixelů šířky a nezapomeneme doostřit (SHARPEN). Velikost pod 100kB dosáhneme uložením upraveného snímku jako JPG s přibližně 80 až 90% kompesí. Vaše snímky budou zobrazeny tak, jak je uložíte bez jakékoli jiné úpravy serverem.

 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
 Fotografie o velikosti menší jak 100 kB systém ukládá bez úprav. Fotografie větší jak 100 kB systém automaticky zmenší na velikost o pevné šířce 648 bodů, pokud tuto šířku vkládaná fotografie překračuje.

Návod k úpravě vkládaných dokumentů: Obrazový dokument vkládejte pouze pokud se vám nepodaří jej změnšit na velikost fotografie 100 kB. Obrazové dokumenty musí být ve formátu *.jpg a ve velikosti od 100kB až do velikosti 2MB. Vkládané dokumenty o velikosti větší než 1000 výškových bodů (pixelů) jsou systémem automaticky zmenšeny na tuto velikost. Obrazové dokumenty smí vkládat pouze registrovaný přihlášený uživatel. Počet vkládání dokumetů je omezen na 10 týdně na jednoho registrovaného uživatele.

Tip: V textu můžete používat tyto HTML tagy: <B>, <U>, <I>.
 Při editaci se Enter bere jako odřádkování, které se zobrazuje.
Moderovaná diskuse Zodpovězené téma Norton 16h WD - oleje, maziva
Dobrý den,
mám anglického Nortona 16h WD 490cc rv1940. jednovál, čtyřtakt.
Mám dotaz jaký motorový olej nejlepe používat do těchto motorů? Jedno nebo vícerozsahový? Jaký olej nejlepe používat na běžnou údržbu? Jakou vazelínu používat?    [whiskey128Registrovaný uživatel - nelze zobrazit kartu osobních údajů neregistrovaným návštěvníkům   20.05.2016     Zobrazit téma  
Odpověď  Dobrý den, vysvětlil by mi někdo prosím značení magneta Lucas? Mám Nortona 16H a na něm by mělo být magneto MO1.L. Na štítku magneta mám jen MO1, ale funguje správně. Při pohledu ze směru kontaktů (levá strana motorky) se tyto točí proti směru hodinových ručiček a bowden na změnu předstihu je na levé straně krytu, otvíráním páčky na řidítkách předstih zvětšuju. Souhlasí to s označením MO1? Nebo by na štítku mělo být MO1.L? Dávám si do kupy náhradní magneto a rád bych v tom měl jasno. Děkuju za případnou odpověď. Milan.    [Milan z Plzně] Registrovaný uživatel - nelze zobrazit kartu osobních údajů neregistrovaným návštěvníkům  22.03.2024
Odpověď  Jednorozsahový SAE 50 API SA podle roku výroby i SAE 20W50 API SF nejlépe napsat dotaz argus@tiscali.cz    [argus]   25.06.2016
Odpověď  Zdravím,
držel bych se návodu, který do motoru i převodovky předepisuje jednorozsahový SAE 50.    [Sancho] Registrovaný uživatel - zobrazit kartu osobních údajů  23.05.2016


Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2006