MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    Japonské klasické motocykly
Diskusní fórum příznivců historických strojů
Celkem 316102 příspěvků |8181 registrovaných uživatelů | Čtenářů on-line: 237 | Neřihlášený uživatel 
Informace
Fotografie
Dokumenty
Statistiky
Registrace
Přihlásit
  IndexHistorie výrobců automobilů, motoc | Odpověď 24.6.2024 06:34  
Tip  Oživit diskusi Registrovaní uživatelé mají možnost nezodpovězené téma kdykoli aktualizovat a tím jej přesunout opět na úvod výpisu mezi témata dne. Využijte této možnosti na místo obvyklé prosby o pomoc, která téma zbytečně odsune do spodních částí výpisu.
Fotografie:  ( formát *.jpg, max. 100kB )
 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
Dokument:  Vkládání dokumentu je přístupné registrovaným uživatelům ( formát *.jpg, max. 2MB )
Nepřihlášený uživatel Jméno: 
E-mail: 
 Zasílat další příspěvky e-mailem    Nezobrazovat e-mail v příspěvku
 Zadáte-li e-mailovou adresu, získáte možnost odebírat e-mailem další vložené příspěvky na toto téma. Stačí zaškrtnout příslušné políčko.
Nutno vyplnit text a jméno
Upozornění: Vkládejte pouze příspěvky jenž souvisí s tématikou, kterou se zabývá toto diskusní fórum. Nepatřičné příspěvky mohou být z fóra odstraněny.
 Diskusní fórum není určeno k podávání inzerce. Příspěvky posouzené jako inzerce budou z diskusního fóra odstraněny. K soukromé bezplatné inzerci použijte oddíl Inzerce.

Návod k úpravě vkládaných fotografií: Základem by měl být ostrý, barevně vyvážený snímek. Veškeré základní úpravy snímku je nejlépe tvořit na snímku v původní nezmenšené podobě. V případě, že fotografovaný objekt zabírá jen malou část snímku, doporučujeme snímek oříznout (CROP). Optimalizování snímku pro vložení na internet provedeme funkcí zmenšit (RESIZE) na optimálních 648 pixelů šířky a nezapomeneme doostřit (SHARPEN). Velikost pod 100kB dosáhneme uložením upraveného snímku jako JPG s přibližně 80 až 90% kompesí. Vaše snímky budou zobrazeny tak, jak je uložíte bez jakékoli jiné úpravy serverem.

 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
 Fotografie o velikosti menší jak 100 kB systém ukládá bez úprav. Fotografie větší jak 100 kB systém automaticky zmenší na velikost o pevné šířce 648 bodů, pokud tuto šířku vkládaná fotografie překračuje.

Návod k úpravě vkládaných dokumentů: Obrazový dokument vkládejte pouze pokud se vám nepodaří jej změnšit na velikost fotografie 100 kB. Obrazové dokumenty musí být ve formátu *.jpg a ve velikosti od 100kB až do velikosti 2MB. Vkládané dokumenty o velikosti větší než 1000 výškových bodů (pixelů) jsou systémem automaticky zmenšeny na tuto velikost. Obrazové dokumenty smí vkládat pouze registrovaný přihlášený uživatel. Počet vkládání dokumetů je omezen na 10 týdně na jednoho registrovaného uživatele.

Tip: V textu můžete používat tyto HTML tagy: <B>, <U>, <I>.
 Při editaci se Enter bere jako odřádkování, které se zobrazuje.
Zodpovězené téma Dobrý den, hledám informace o motocyklu Hobart Coventry. Vím pouze, že je to velmi ojedinělý motocykl, bylo jich vyrobeno jen pár. Děkuji za každou sebemenší informaci. J.    [J]    25.09.2005     Zobrazit téma  
Odpověď  Inu, zájemce na dvoutakt 170ccm, byť je z roku 1918 a dochovalo se jich jako prstů na jedné ruce budeš za půl mega hledat asi velmi těžko. Můj odhad je tak do 140 tis pokud je jak říkáš.... Nebo snad máš ten typ s dvouválcem JAP, o kterém se mluví v článku?    [Pepa]   03.12.2010
Odpověď  Fotky vám naskenuji, ale v dohledné době.Teď máme scanner mimo provoz.Nevíte o nějakém zájemci ?    [Milan]   03.12.2010
Odpověď  Zřejmě ano.Z roku 1918    [Milan]   03.12.2010
Odpověď  Tohle? http://www.realclassic.co .uk/hobart08011800.html    [Pepa]   03.12.2010
Odpověď  a obrázek toho unikátu by nebyl?    [Pepa]   03.12.2010
Odpověď  Nemate niekto prosim fotecku tohto motocykla?    [bennito]   03.12.2010
Odpověď  Firma Hobar Coventry zanikla kolem roku 1920.Motocykl není nikde běžný.V dobrém stavu se zachoval zřejmě pouze jeden motocykl, který se nachází v ČR po celé Evropě není žádná zmíňka, že se tento motocykl nachází ve funkčním stavu.Je nevěrohodná zpráva o tom, že se nachází jeden ve Velké Británii.Pokud o tento motocykl má někdo zájem tak je k prodeji za 500 000 ve funkčním a perfektním stavu.Tuto zprávu berte vážně.    [Milan]   03.12.2010


Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2006